USD EUR GBP PLN
In old style

Countertop faucets


Properly chosen basin tap, in addition to the decorative aspect, adorning should be first of all functional and practical, and also contribute to water saving.

Choosing the right tap is often difficult due to the multitude and variety of models available on the market, but you should always be guided by quality - our products are made from proven and durable materials. It is worth to make up your mind and choose the right model for yourself.


 

 
1

Dawno już minęły czasy, gdy łazienka pełniła funkcję czysto praktycznego pomieszczenia. Dziś musi ona być zaaranżowana w sposób piękny i przytulny, zachęcający do przyjemnego relaksu w tym pomieszczeniu. Ze względu na to, że we współczesnych łazienkach funkcjonalność i piękno mają iść w parze, coraz chętniej sięgamy po retro aranżację tego wnętrza, odnoszącą się do ponadczasowych rozwiązań, doskonałej jakości produktów, wysokiej praktyczności wyposażenia i szacunku dla wielowiekowych tradycji.

Aranżacja łazienki w starym stylu nie należy do najłatwiejszych, choćby z tego względu, że większość producentów akcesoriów łazienkowych stawia na nowoczesność wyposażenia. My jednak mamy dla Państwa coś wyjątkowego, niebanalnego i wspaniałego: retro armaturę łazienkową, idealnie odwzorowującą klimat dawnych lat, a jednocześnie zgodą ze współczesnymi standardami i niezwykle wygodną w użytkowaniu. W naszej ofercie znajdują się baterie prysznicowe, baterie naścienne, krany wannowe, armatura prysznicowa, a także niezwykle stylowe, postarzane krany stojące, idealne do umywalek w starym stylu, w tym do misek nablatowych, które ostatnimi czasy są jednym z najmodniejszych gadżetów w stylowych wnętrzach, zwłaszcza w łazienkach w stylu retro.

Krany stojące z naszej oferty to krany niskie oraz wysokie baterie – dzięki temu każdy z łatwością dopasuje armaturę do posiadanego wyposażenia. Wszystkie antyczne baterie umywalkowe odznaczają się wyjątkowym designem, są wykonane z doskonałej jakości mosiądzu i z pewnością posłużą przez długie lata. W ich wykonaniu widoczna jest precyzja i pasja, zadbaliśmy o to, by każdy detal dawał wrażenie autentyczności starodawnego wyposażenia. Jednocześnie nasze retro krany charakteryzują się wyjątkową użytecznością i funkcjonalnością. Płynna regulacja przepływu wody oraz mieszacz ciepła zimna woda to udogodnienia, które posiadają wszystkie rustykalne krany z oferty. Baterie umywalkowe w starym stylu są zatem jednocześnie starodawne i nowoczesne, doskonałe dla każdego, kto ceni sobie niebanalną formę, tradycyjne wzornictwo i nowoczesną wygodę.

Stojące krany z mosiądzu dostępne są w kolorystyce czarnej lub mosiądz antyczny. Retro armatura wspaniale uzupełnia stylizację łazienki vintage, retro, rustykalnej, antycznej czy barokowej. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istotna jest dbałość o detal, harmonia wyposażenia, klasyczne rozwiązania i niebanalna forma. Kran do łazienki – odpowiednio dobrany – będzie stylizacyjną kropką nad i. Pamiętajmy tylko, by dobrać do niego równie piękne, pasujące stylem, inne elementy wyposażenia: baterię prysznicową, korek do umywalki, ale także meble, okucia meblowe, oświetlenie czy dekoracje w retro stylu.